Zurück zu: Systemy tarasowe HS

Softline HS

Softline HS - świetny stosunek ceny do jakości!

Softline HS

Softline HS to tradycyjna konstrukcja oparta na drewnianym profilu, oferująca jednak nowoczesne systemy i parametry. Doskonała izolacja termiczna, uszczelnienie i wysoki pozioim ochrony antywłamaniowej pozwolą Ci jeszcze bardziej cieszyć się swoim tarasem.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 797 974 411

Formularz kontaktowy

Obniż rachunki z drzwiami podnoszono-przesuwnymi Iglo HS!

Konstrukcja drzwi tarasowych Softline HS osiąga bardzo wysokie parametry w kategorii energooszczędności. Wykorzystanie drewnianego profilu o świetnych właściwościach izolacyjnych oraz sprawdzonych i przetestowanych pakietów szybowych pozwoliło na stworzenie modelu o bardzo satysfakcjonujących osiągach. Dzięki dużej, szklanej powierzchni, drzwi podnoszono-przesuwne Softline HS rozjaśniają salon. Naturalne promienie słoneczne, w bezpieczny dla zdrowia sposób, podnoszą temperaturę wewnątrz domu i przyczyniają się do obniżenia rachunków za ogrzewanie.

Klasyczna konstrukcja w nowoczesnym domu

Drzwi podnoszono-przesuwne Softline HS są idealnym połączeniem klasycznej, drewnianej konstrukcji znanej od wielu lat oraz nowoczesnych systemów i innowacyjnych rozwiązań. Sprawdzone okucia gwarantują wygodne i komfortowe korzystanie z drzwi, a ich funkcjonalność zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Softline HS to model drzwi dla tradycjonalistów patrzących w przyszłość.

Użyj konfiguratora online i decyduj o detalach

Stworzony przez nas konfigurator online jest prostym narzędziem, które w zorganizowany sposób przedstawi CI wszystkie dostępne elementy konfiguracyjne i umożliwi ich właściwy wybór. Na bieżąco będziesz mógł kontrolować cenę produktu, a końcowa oferta pozwoli Ci dostosować się do założonego wcześniej budżetu. Każdy krok w konfiguratorze został jasno opisany, jeśli jednak napotkasz jakiekolwiek trudności - zadzwoń do nas lub napisz. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Oszczędność energii

Drzwi tarasowe Softline HS są propozycją dla Ciebie, jeśli nieustannie poszukujesz dla swojego domu nowych rozwiązań, których celem będzie ograniczenie kosztów życia. Szczelna konstrukcja i nowoczesne pakiety szybowe zapobiegają wychładzaniu się pomieszczenia i obniżają zużycie energii.

Drewniana konstrukcja

Drewno jest materiałem znanym od wieków. Pomimo rozwoju techniki i dokonaniu wielu spektakularnych odkryć, pozostaje jednym z najczęściej wybieranych surowców. Doskonałe właściwości izolacyjne i wysoka trwałość zagwarantują Ci spokój na wiele lat.

Bezpieczeństwo

Solidne okucia MACO z zaczepami ryglującymi w podstawowej wersji wyposażenia zagwarantują Twojej rodzinie 100% bezpieczeństwa. Drewniany profil będzie stanowił doskonałą ochronę przed zagrożeniami z zewnątrz.

Wygoda i komfort

Dobrze wyważone skrzydło i sprawdzone okucia podnoszono-przesuwne zapewniają bezproblemową obsługę i komfort użytkowania. Duża szerokość przejścia z możliwością regulacji ułatwi komunikację pomiędzy wnętrzem domu a tarasem.

Oszczędność miejsca

Przesuwna konstrukcja pozwoli Ci zagospodarować cały salon bez zmarnowania choćby jednego metra kwadratowego. Skrzydło poruszające się wzdłuż ramy jest dużo lepszym rozwiązaniem niż tradycyjna konstrukcja rozwierna.

Izolacyjność akustyczna

Odetnij się od dźwięków osiedla, szumu z pobliskiej drogi i hałasu lądujących samolotów. Ciesz się ciszą i osiągnij maksymalny poziom skupienia podczas pracy i nauki. Zastosuj dedykowany pakiet szybowy, żeby zwiększyć poziom izolacyjności akustycznej.

Realizacje

Zdjęcia zamieszczone w tym miejscu przedstawiają nasze ostatnie realizacje. Mamy nadzieję, że oglądając je, będziesz mógł wyobrazić sobie zmiany, jakie zajdą w Twoim domu po zamontowaniu nowych drzwi podnoszono-przesuwnych Softline HS.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6