Iglo 5 i Iglo Energy - niska cena i wysoka jakość w jednym

Drutex to rodzinna marka znana na całym świecie. Dzięki przemyślanej strategii polegającej na dostarczaniu możliwie najlepszych rozwiązań w uczciwej cenie, polska firma jest dzisiaj czołowym dostawcą okien w całej Europie. Jej produkty trafiły do tysięcy domów, a liczba zadowolonych klientów rośnie każdego dnia. Drzwi Iglo 5 oraz Iglo Energy idealnie obrazują wartości wyznawanie przez Drutex. Są przystępne cenowo, przyjazne środowisku i bardzo trwałe. Nie wymagają szczególnej pielęgnacji, zapewniają bezpieczeństwo, a ich nowoczesny design robi fenomenalne wrażenie.

Bezpieczeństwo i energooszczędność

Drzwi Iglo 5 i Iglo Energy wyposażone są w solidne okucia MACO. Gwarantują one wysoką stabilność konstrukcji i łatwą obsługę. Ponadto, liczne systemy antywłamaniowe zapewnią Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo i spokój. Mocna konstrukcja osadzonych w ścianie drzwi praktycznie uniemożliwia ich sforsowanie.

Skonfiguruj idealne drzwi dla swojego domu

Jeszcze kilkanaście lat temu zakupy za pośrednictwem internetu owiane były ogromną tajemnicą. Niechętnie spoglądaliśmy na sklepy online, spodziewając się samych złych doświadczeń. Dziś, zdecydowana większość z nas chętnie korzysta ze zdobyczy nowoczesnych technologii, a za pośrednictwem cyfrowych platform kupujemy nawet materiały budowlane. Stworzone przez nas narzędzie do konfigurowania okien i drzwi online pozwoli Ci idealnie dopasować poszczególne parametry okna do Twoich potrzeb i warunków. Za jego pomocą zmienisz rozmiar czy sposób i kierunek otwierania skrzydła. Wybierzesz odpowiednie wypełnienie i kolor. Wszystkie te czynności, razem z finalizacją zamówienia i umówieniem terminu montażu możesz dziś wykonać bez wychodzenia z domu. Konfigurator to proste i przejrzyste narzędzie. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Jeśli będziesz miał wątpliwości co do rozwiązań, jakie powinieneś wybrać dla Twojego domu – skontaktuj się z nami. Razem stworzymy najlepszy model, który spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny.

Charakterystyka

Bezpieczeństwo

Drzwi wejściowe powinny być przede wszystkim solidne, trwałe i niemożliwe do sforsowania. W przypadku drzwi Drutex, za bezpieczeństwo i sprawne działanie konstrukcji odpowiadają okucia renomowanej firmy MACO. Trzypunktowe zasuwnice automatyczne i solidne zawiasy zapewniają odpowiedni poziom ochrony antywłamaniowej.

Atrakcyjny design

Drzwi Iglo 5 oraz Iglo Energy cechuje minimalistyczny i nowoczesny design. Projektanci, biorąc pod uwagę obowiązujące aktualnie trendy, stworzyli całą gamę dostępnych wypełnień i wzorów, które pozwolą dopasować drzwi do niemal każdego budynku. Opracowali także szeroka paletę kolorystyczną, żeby każde drzwi opuszczające fabrykę miały swój własny charakter.

Energooszczędność

W walce o niższe opłaty każdy element ma ogromne znaczenie. Drzwi powinny charakteryzować się odpowiednim poziomem izolacji termicznej. W zależności od zastosowanych systemów szybowych, modele Iglo 5 oraz Iglo Energy osiągają współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw = 0,9-1,1 W/(m2K) (wartość dla drzwi o wymiarach 1000 x 2100 mm).

Dowolna konfiguracja

Korzystając z konfiguratora online będziesz mógł idealnie dostosować każdy z wariantów drzwi Drutex do własnych potrzeb. Dobierz odpowiedni kolor, wzór wypełnienia, pakiet szyb i dodatkowe systemy. Dzięki dużym możliwościom modyfikacji nie będziesz musiał godzić się na żadne kompromisy, a drzwi zostaną dopasowane w każdym detalu.

Atrakcyjna cena

Oferowane przez Drutex rozwiązania zawsze były synonimem doskonałej jakości i przystępnej ceny. Nie inaczej jest w przypadku drzwi Iglo 5 oraz Iglo Energy. To doskonała propozycja dla każdego, kto ceni sobie bezkompromisowe rozwiązania i rozsądną cenowo ofertę. Pięcioletnia gwarancja zapewni Ci długą ochronę w przypadku awarii.

Niski próg

Przedstawiane przez nas modele drzwi zostały wyposażone w specjalnie obniżoną konstrukcję progu. To rozwiązanie niesie za sobą wiele zalet, m.in.: ułatwienie komunikacji osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim oraz prowadzącym wózek dziecięcy i łatwiejsze utrzymywanie czystości.

Porównanie produktów

Iglo 5

Iglo 5

Iglo Energy

Iglo Energy

Iglo 5

Profil wykonany z wysokiej jakości materiału pierwotnego w klasie A. Głębokość zabudowy tego modelu wynosi 70 mm.

Iglo Energy

Profil siedmiokomorowy - rama oraz profil pięciokomorowy- skrzydło. Materiał pierwotny w klasie A. Głębokość zabudowy to 82 mm.

Iglo 5

Podstawowy pakiet szyb o współczynniku Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug=1,1 W/(m2K) wg  PN-EN673. Istnieje możliwość zastosowania szyb o współczynniku Ug = 0,7 W/(m2K) i pakietów o specjalnych właściwościach.

Iglo Energy

Szyby o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania innych pakietów szybowych o współczynniku Ug = 0,3 W/(m2K) (wypełnione kryptonem) oraz pakietów specjalnych - o podwyższonej izolacyjności akustycznej, antywłamaniowych i wiele innych.

Iglo 5

Ramka stalowa ocynkowana. Możliwe jest zastosowania ramki Swisspacer Ultimate.

Iglo Energy

Ramka stalowa ocynkowana i próg aluminiowy z przegrodą termiczną w wersji podstawowej. Możliwość stworzenia konfiguracji z ramką Swisspacer Ultimate.

Iglo 5

Sprawdzone okucia MACO 3, trzypunktowa zasuwnica automatyczna dpowiada za bezpieczeństwo.

Iglo Energy

Okucia MACO 3,  trzypunktowa zasuwnica automatyczna, wytrzymałe i odporne zawiasy z ciągnionego aluminium.

Iglo 5

Podwójne uszczelnienie EPDM.

Iglo Energy

Technologia potrójnego uszczelnienia EPDM - zewnętrzne, wewnętrzne i centralne uszczelnienie.

Iglo 5

Kolory folii Renolit

Iglo Energy

Kolory folii Renolit

Iglo 5

Cisza i spokój przy natężeniu dźwięku o wartości 34-44 dB. Wynik uzależniony jest od wybranych komponentów.

Iglo Energy

Izolacyjność akustyczna na poziomie Rw = 35-46 dB. Końcowy efekt uzależniony jest od wybranej konfiguracji.

Iglo 5

Uw = 1,1 W/(m2K) (w przypadku drzwi o wielkości 1000 x 2100 mm).

Iglo Energy

Ochrona przed zimnem na poziomie Uw = 0,9 W/(m2K) (w przypadku drzwi o wielkości 1000 x 2100 mm).

Darmowa dostawa

Nie musisz płacić za dostawę! Przy zamówieniu powyżej 10 okien dostarczymy produkty pod Twój dom za darmo.

Zamów online

Złóż wstępną ofertę za pomocą konfiguratora online.

SKONFIGURUJ PRODUKT