Zurück zu: Systemy tarasowe HS

Iglo HS

Iglo HS - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo HS

Iglo HS to model drzwi podnoszono-przesuwnych cechujący się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi, wysokim poziomem bezpieczeństwa i możliwością wprowadzania wielu modyfikacji. Postaw na sprawdzone rozwiązania i zaufaj polskiej marce.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 797 974 411

Formularz kontaktowy

Komfort termiczny i oszczędności

Drzwi tarasowe Iglo HS mają pozytywny wpływ na stan Twojego portfela. Dzięki zastosowaniu szczelnego profilu autorskiej konstrukcji i przemyślanych pakietów szybowych, stanowią doskonałą ochronę przed zimnem i wiatrem. Oszczędności odczujesz już podczas pierwszego sezonu grzewczego. Dzięki dużej powierzchni przeszklenia, promienie słoneczne wpadające do wnętrza Twojego domu w całkowicie bezpieczny i naturalny sposób podniosą temperaturę, dzięki czemu jeszcze rzadziej sięgał będziesz do pokręteł kaloryferów.

Innowacyjna konstrukcja

Podnoszono-przesuwna konstrukcja drzwi Iglo HS zapewnia dużą oszczędność miejsca oraz bardzo szerokie przejście na taras. Tego typu konstrukcje pokochali właściciele małych domów, dla których właściwe zagospodarowanie powierzchni salonu jest kluczowe. Komfort, wygoda i nowoczesność to jedne z najważniejszych zalet drzwi Iglo HS.

Skonfiguruj własne drzwi tarasowe Iglo HS!

Nasz konfigurator online okazał się prawdziwym hitem. To proste narzędzie, które w ogromnym stopniu ułatwia proces projektowania i zakupu drzwi, okien i rolet. Za jego pomocą wprowadzisz w konstrukcji niezbędne zmiany, dopasujesz poszczególne elementy i wybierzesz ich kolor. Tylko od Ciebie zależy końcowy wygląd i parametry drzwi podnoszono-przesuwnych, które planujesz zastosować w swoim domu. Kieruj się gustem i preferencjami swojej rodziny, żeby zapewnić sobie maksymalną satysfakcję.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędność

Siedmiokomorowy profil stanowi doskonałą ochronę przed zimnem. W połączeniu z pakietami szybowymi o niskim współczynniku przenikania ciepła i specjalnym systemem uszczelnienia, drzwi podnoszono-przesuwne Iglo HS stanowią propozycję dla osób, chcących ograniczyć wysokość swoich rachunków za ogrzewanie.

Uniwersalny design

Drzwi tarasowe Iglo HS cechują się uniwersalnym i ponadczasowym designem. Dzięki zastosowaniu unikalnej formy i nienarzucającej się stylistyki, bez trudu dopasujesz je do swojej wymarzonej aranżacji.

Bezpieczeństwo

Mocne okucia podnoszono-przesuwne pozwalają na obsługę skrzydła o wadze nawet 400 kg! Dwa zaczepy ryglujące i solidna konstrukcja profilu zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo.

Oszczędność miejsca

Przesuwna konstrukcja nie zajmuje miejsca wewnątrz salonu, dzięki czemu możesz zagospodarować je w dużo lepszy sposób.

Komfort akustyczny

Wysoki poziom izolacyjności akustycznej wpłynie na jakość Twojego wypoczynku i wydajność pracy. To zaleta w szczególności doceniania przez mieszkańców dużych osiedli i centrów miast.

Niska cena

Biorąc pod uwagę oferowane parametry i oszczędności, jakie poczynisz na rachunkach za ogrzewanie i energię, drzwi podnoszono-przesuwne Iglo HS okażą się jedną z najlepszych inwestycji dla Twojego domu.

Kolor

Stosowana przez markę Drutex folia Renolit to technologia pozwalająca pokryć konstrukcje drzwi i okien bogatą paletą kolorów. Jest odporna na odbarwienia i odpryski. Drzwi pokryte tym materiałem zachowają swoją świeżość przez wiele lat.

Ciemnozielony Palisander Ciemny czerwony Brąz czekoladowy Średni brąz Zieleń mchu Dąb naturalny Dąb specjalny Oregon Biały Szary Antracyt Brylant niebieski Winchester Kwarcytowy szary Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Antracyt gładki Aluminium szczotkowane Betonowy szary Dąb bielony Kosodrzewina Łupkowy szary gładki Czarny Ulti-Matt Antracyt Ulti-Matt Kremowy Daglezja Złoty dąb Mahoń Orzech Ciemny dąb Macore Crown Platinum Jasny szary Łupkowy

Realizacje

Drzwi Iglo HS są nowoczesnym rozwiązaniem, które całkowicie zmienia wizerunek domu. Sprawdź, jak konstrukcja prezentuje się w domach naszych klientów.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6