Zurück zu: Systemy tarasowe HS

Duoline HS

Duoline HS - świetny stosunek ceny do jakości!

Duoline HS

Drzwi podnoszono-przesuwne Duoline HS to harmonijne połączenie solidnego, drewnianego profilu i aluminiowych elementów. Zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Wprowadzą do Twojego domu zupełnie nowy styl i pozwolą rozjaśnić salon.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 797 974 411

Formularz kontaktowy

Gdy nowoczesność spotyka się z tradycją

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Duoline HS są doskonałym przykładem współpracy tradycyjnego, drewnianego profilu i nowoczesnych, innowacyjnych systemów. Świetne parametry izolacyjne, wysoki poziom bezpieczeństwa i ciekawie rozwiązany problem otwierania dużego skrzydła sprawiają, że tego typu konstrukcje stają się najczęściej spotykanymi drzwiami tarasowymi.

Dla małych i dużych domów

Drzwi podnoszono-przesuwne zyskały dużą popularność wśród właścicieli niewielkich domów oraz domków wypoczynkowych i letniskowych. Ogromne skrzydło wpuszcza do wnętrza duża ilość światła słonecznego. Co ważne, konstrukcja przesuwa się równolegle do ramy, dlatego drzwi nie zajmują miejsca wewnątrz salonu. Zaoszczędzoną przestrzeń można dowolnie zaaranżować.

Skonfiguruj drzwi tarasowe Iglo HS!

W czasie remontu godziny i dni przelatują Ci przez palce? Nie wiesz, co powinieneś zrobić w pierwszej kolejności, a za rogiem czekają kolejne zadania? Chcieliśmy nieco ułatwić Ci ten trudny czas. Skorzystaj z naszego konfiguratora online, żeby zmodyfikować wybrany model drzwi w dowolny sposób. Dopasuj je do swojego domu, preferencji rodziny i Waszych indywidualnych potrzeb. Prosta i intuicyjna obsługa oraz towarzyszące na każdym kroku grafiki i ilustracje sprawią, że cały proces zajmie Ci kilkanaście minut.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Solidna konstrukcja

Drzwi tarasowe Duoline HS stanowią dopracowaną, drewniano-aluminiową konstrukcję o wysokiej trwałości. Wykorzystane do produkcji materiały spełniają najwyższe standardy jakości.

Innowacyjne rozwiązania

Podnoszono-przesuwna konstrukcja jest doceniana przez właścicieli domów o niewielkim metrażu. Fani roztropnego zagospodarowania przestrzeni są zachwyceni ilością zaoszczędzonego miejsca.

Bezpieczeństwo

Dwa zaczepy ryglujące i odporna na uszkodzenia konstrukcja zapewnią Twojej rodzinie stuprocentowe bezpieczeństwo. Śpij spokojnie i czuj się komfortowo we własnym domu.

Kolorystyka

Ponad 200 kolorów palety RAL zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wybieraj różne kolory drewnianego profilu i aluminiowych nakładek.

Nowoczesny design

Drewno, w połączeniu z aluminiowymi elementami, niesie za sobą bardzo przyjemne odczucia wizualne. Drzwi Duoline HS mają ponadczasową i uniwersalną formę.

Energooszczędność

Zakup drzwi tarasowych Duoline HS jest doskonałą inwestycją. To świetna droga do ograniczenia rachunków za ogrzewanie i klimatyzację.

Realizacje

Drzwi tarasowe Duoline HS wprowadzają powiew nowoczesności i dobrego stylu. Domy naszych klientów, którzy zdecydowali się na to rozwiązanie, zmieniły się nie do poznania. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i ciesz się pięknym, funkcjonalnym tarasem.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6