Rolety wewnętrzne i ich rola

Rolety wewnętrzne i ich rola Imperoll Akant Kamień Pomorski

Rolety wewnętrzne są znakomitą alternatywą dla firan i zasłon. Dzięki nim można w łatwy sposób zmienić wygląd każdego z pomieszczeń w domu i nadać im nowego, niepowtarzalnego charakteru. Rolety spełniają również ważną rolę.

Po pierwsze, dzięki nim, możemy niejako odgrodzić się od świata zewnętrznego. Zasłaniając okna roletami odcinamy się od spojrzeń ciekawskich przechodniów, czy sąsiadów. Po drugie, zapewniają nam ochronę przed światłem słonecznym. Dzięki nim drzemka w ciągu dnia będzie bardziej komfortowa. Oprócz tego, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz bogatemu wzornictwu, rolety wewnętrzne pełnią rolę dekoracyjną. Nadają pomieszczeniom lekkości i przestronności. Mogą zasłaniać małe i duże przeszklenia. W zależności od rodzaju, montowane mogą być do sufitu, ściany lub bezpośrednio do okna.

W ofercie firmy Akant znajdziemy rolety takie jak:

  • Rzymskie
  • Wolnowiszące – 11 modeli różniących się od siebie
  • Kasetowe – 4 modele, w tym również roleta dachowa

Firma Imperoll oferuje:

Mamy do zaoferowania duży wybór rolet wewnętrznych firm IMPEROLL oraz AKANT. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić bogatą ofertę każdemu klientowi. Dostosowujemy rolety wewnętrzne do indywidualnych potrzeb oraz pomagamy w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Zapraszamy do salonu w Kamieniu Pomorskim, gdzie czekają na Państwa nasi specjaliści.