Okna Świnoujście – dobre okna od Drutex

Twój doradca techniczny Leszek
(+48) 797 974 411

 

Drutex – tanie okna godne zaufania

Drutex to obecnie największy producent okien w całej Europie. Marka pochodząca z Polski została założona przez Leszka Gierszewskiego, który porzucił karierę w wojsku, żeby stworzyć fabrykę, o której zawsze marzył. 

35 lat później Drutex to nadal rodzinna firma, która zatrudnia ponad 3000 pracowników i dziennie może wyprodukować 7000 okien. 70% całej produkcji trafia na eksport, do ponad 4500 partnerów na całym świecie.

Drutex, to przede wszystkim:

  • tradycja i doświadczenie,
  • gwarancja jakości,
  • szybkość produkcji.

 

Mistrzowski stosunek ceny do jakości

Produkcja na tak szeroką skalę oraz ciągłe poszukiwanie lepszych rozwiązań sprawiają, że końcowa cena okien nie odstrasza klientów, a ich jakość pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Plastikowe okna Drutex, to gwarancja trwałości i utrzymywania parametrów przez długie lata.

Pozytywny wpływ na cenę ma także, dopracowany do perfekcji, łańcuchy dostaw. Nie jest tajemnicą, że procesy logistyczne to duża część ceny niemal każdego produktu. Drutex, za pomocą swoich partnerów handlowych, stworzył i bezustannie poszerza sieć podmiotów, które współpracując ze sobą, obniżają ceny okien.

 

Andrea Pirlo, Kuba Błaszczykowski i Philipp Lahm – twarze Drutexu

Władze Drutexu nie kryją się ze swoją sympatią do piłki nożnej i wielkich nazwisk. Fani futbolu mogą oglądać logo polskiej firmy zarówno na koszulce polskiego bohatera – Kuby Błaszczykowskiego, jak również Włocha – Andrea Pirlo i niemieckiego piłkarza – Philippa Lahma.

 

Kupowanie okien online – czyli okna w Świnoujście w 10 dni

Jako doświadczona firma, staramy się zaspokajać wszystkie potrzeby naszych klientów. Prawdziwym wyzwaniem XXI w. okazały się zakupy online. Wszyscy kochamy tę wygodę i nie wyobrażamy sobie sytuacji, kiedy nie moglibyśmy kupić za pomocą sieci czegokolwiek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy konfigurator okien, dzięki któremu cały proces wyboru i zamówienie możesz przeprowadzić online. 

Podczas konfigurowania okien dla siebie, zostaniesz poproszony o dokonanie wielu wyborów, jednak nie powinieneś się tym martwić. Każdy krok został dokładnie opisany i zilustrowany. Podpowiedzi na każdym kroku powinny jeszcze bardziej ułatwić zadanie. 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytanie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Po drugiej stronie słuchawki zawsze będzie siedział człowiek, który udzieli Ci profesjonalnej odpowiedzi i doradzi właściwy wybór.

 

Szybki transport w całym kraju

Bardzo restrykcyjnie podchodzimy do bezpieczeństwa transportu oraz czasu realizacji zamówienia. Korzystamy z własnego transportu oraz zlecamy przewóz naszym partnerom logistycznym, którzy podobnie jak my, bardzo poważnie podchodzą do terminowości i odpowiedniego zabezpieczenia towaru. 

Dowieziemy każdą ilość okien do dowolnego miejsca w  kraju, a cała operacja nie zajmie nam więcej czasu, niż 10 dni roboczych. Możemy także przygotować towar i zabezpieczyć go w należyty sposób, żebyś mógł go samodzielnie odebrać i przetransportować, a potem przechowywać bez obaw przez długi czas.

5 lat gwarancji na okna Drutex

Zarówno sam producent, jak i my, jesteśmy przekonani o wytrzymałości polskich okien nie tylko na uszkodzenia i działanie czasu, ale również na niekorzystne warunki atmosferyczne i inne usterki. W związku z tym, wszystkie sprzedawane przez nas okna są objęte pięcioletnią gwarancją producenta.
W razie jakichkolwiek nieprawidłowości wystarczy tylko jeden telefon, aby nasza ekipa zjawiła się w Twoim domu i sprawdziła co się dzieje. W razie konieczności, okna zostaną naprawione lub wymienione.

 

Okna przyjazne środowisku

Współczesny świat pełen jest czynników, które niekorzystnie wpływają na naszą planetę. Odpowiedzialne prowadzenie biznesu wymaga od nas, aby dbać nie tylko o dobro klientów, ale zmniejszać także ilość śladów, które zostawiamy w wodzie, ziemi i powietrzu. 

Nasze zespoły montażowe są odpowiednio przeszkolone w tej dziedzinie. Używamy narzędzi i środków, które mają możliwie najmniejszy wpływ na klimat i środowisko. Zdemontowane okna, są przez nas rozbierane, a powstałe w ten sposób odpady grupujemy według materiałów, które zostały użyte do ich produkcji. Ich utylizacja przebiega w sposób zgodny z ustaleniami Unii Europejskiej, dzięki czemu wiele materiałów może być wykorzystane ponownie.

 

Szukamy partnerów na terenie całego kraju

Nawiążemy współpracę z każdą firmą, która na co dzień zajmuje się montażem lub sprzedażą okien. Niezależnie od objętości zamówień, które zazwyczaj składasz, możesz otrzymać od nas atrakcyjną ofertę. Obniżając ceny zakupu, możesz powiększyć swoje zyski i jednocześnie stać się bardziej konkurencyjny, oferując swoim klientom jeszcze tańsze usługi. 

Współpraca z nami to przede wszystkim:

  • szybkość działania,
  • niskie ceny,
  • wsparcie techniczne.

Jeśli jesteś monterem, firmą wykończeniową, budowlaną lub deweloperem – odezwij się do nas. Zadzwoń do jednego z naszych konsultantów lub napisz e-mail. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe i porozmawiamy o możliwości współpracy na korzystnych warunkach. 

Twój doradca techniczny Leszek
(+48) 797 974 411