Zurück zu: Okna

Okna Iglo Energy

Iglo Energy - prawdziwy lider w kategorii rozwiązań energooszczędnych!

Iglo Energy

od 196,02 zł + VAT

Iglo Energy to przełom w dziedzinie okien energooszczędnych. Ich najważniejsze cechy to dopracowana konstrukcja, innowacyjne rozwiązania i elegancki design. Przypadną do gustu fanom ekologicznych rozwiązań. Świetnie sprawdzą się w domach pasywnych i energooszczędnych.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 797 974 411

Formularz kontaktowy

Oszczędność, komfort i bezpieczeństwo

Okna Iglo Energy zostały wyposażone w szereg systemów umożliwiających osiąganie jak największych oszczędności energetycznych. Ich konstrukcja znacząco różni się od innych produktów. Siedmiokomorowy profil, wykonany z doskonałego materiału pierwotnego w klasie A, pozwala na skuteczne odizolowanie wnętrza domu od warunków panujących na dworze. Zróżnicowane pakiety szybowe, osiągające współczynnik przenikania ciepła na poziomie Ug = 0,5 W/(m2K) (w przypadku pakietu czteroszybowego z wypełnieniem z kryptonu możliwe jest osiągnięcie nawet Ug = 0,3 W/(m2K)) efektywnie zabezpieczają nas przed ekspozycją budynku na niskie temperatury. Potrójne uszczelnienie - zewnętrzne i wewnętrzne z EPDM oraz centralne ze spienionego EPDM - nie pozwala na przedostawanie się do środka zimnych podmuchów. Głębokość zabudowy tego modelu wynosi 82 mm. Nad bezpieczeństwem domowników czuwają sprawdzone okucia MACO MULTI MATIC KS. Solidne zaczepy antywyważeniowe i mocne zawiasy zamienią każdy dom w prawdziwą twierdzę, a Twoja rodzina będzie mogła spać spokojnie.

Skonfiguruj okna bez wychodzenia z domu!

Każdy model okna występuje w wielu różnych wariantach. Ilość decyzji, które trzeba podjąć podczas tworzenia jednego egzemplarza może wydawać się bardzo duża, a liczba dostępnych kombinacji jest jeszcze większa. Żeby maksymalnie ułatwić Ci ten proces, stworzyliśmy konfigurator online. Przy jego wykorzystaniu zaprojektujesz okna idealnie dopasowane do Twojego domu. Za pomocą konfiguratora wybierzesz rozmiar, sposób i kierunek otwierania okien, a także ich kolor i poszczególne elementy odpowiadające za bezpieczeństwo i funkcjonalność. Staraliśmy się, aby każdy krok był jasno opisany. Ilustracje i zdjęcia towarzyszące Ci w każdej chwili powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. Gdybyś jednak potrzebował zdania eksperta, nie wahaj się prosić nas o radę. Nasz specjalista odpowie na Twoje pytania i zasugeruje najlepsze z dostępnych rozwiązań. Zakupy jeszcze nigdy nie były prostsze!

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Izolacja termiczna

Okna Iglo Energy to najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie izolacji termicznej. Są niezastąpione w przypadku konstrukcji pasywnych i energooszczędnych. Wyznaczają nowe standardy i wspierają ekologię poprzez ograniczenie emisji spalin i gazów.

Ochrona antywłamaniowa

Okna Iglo Energy zapewniają ochronę antywłamaniową w klasie RC 2 oraz RC 2N. Tak wysoki poziom bezpieczeństwa możliwy jest dzięki zastosowaniu okuć MACO MULTI MATIC KS, obejmujących dwa zaczepy antywyważeniowe w standardowej wersji. Poziom bezpieczeństwa można zwiększyć, wybierając pakiet szyb antywłamaniowych - o podwyższonej odporności na uszkodzenia.

Pakiety szybowe

Wybieraj spośród szyb o różnych właściwościach. Mieszkasz w centrum dużego miasta? Z pewnością zainteresują Cię szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Wolisz dmuchać na zimne? Pakiet szyb antywłamaniowych tylko czeka. Liczysz na duże oszczędności, a stan planety nie jest Ci obojętny? Wybierz pakiet czteroszybowy z wypełnieniem z kryptonu i ogranicz rachunki za energię.

Szeroka gama kolorów

Czasy, kiedy okna występowały w kolorze białym lub brązowym odeszły w niepamięć. Dziś możesz swobodnie wybierać spośród 43 dostępnych kolorów i dopasować okna do swojej wymarzonej aranżacji.

Potrójne uszczelnienie

Żeby zabezpieczyć dom przed wychłodzeniem w wyniku gwałtownych podmuchów i przepuszczania ciepła na zewnątrz, okna Iglo Energy zostały wyposażone w potrójny system uszczelnienia EPDM (zewnętrzne, wewnętrzne i centralne). To dodatkowa ochrona przed zimnem i kolejne oszczędności.

Własna konfiguracja

Dopasuj wszystkie szczegóły do własnego domu, swoich nawyków i gustu domowników. Przy użyciu konfiguratora okien online możesz wprowadzić niemal dowolne zmiany w konstrukcji bez wychodzenia z domu.

Kolor

Kliknij wybrany kwadracik, żeby sprawdzić, jak okno Iglo Energy będzie wyglądać w wybranym kolorze. Szeroka paleta 43 odcieni pozwala na dobranie takiego, który idealnie uzupełni aranżację wnętrza i będzie dobrze współgrał z wyglądem zewnętrznym domu.

Łupkowy Ciemny czerwony Kwarcytowy szary Antracyt gładki Biały Kremowy Szary Antracyt Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Ciemnozielony Palisander Dąb specjalny Oregon Daglezja Mahoń Bazaltowy szary gładki Aluminium szczotkowane Orzech Ciemny dąb Macore Shogun Winchester Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Średni brąz Brąz czekoladowy Zieleń mchu Dąb naturalny Złoty dąb Betonowy szary Dąb bielony Light black Crown platinium Ciemny szary gładki Jasny szary Kosodrzewina Łupkowy szary gładki

Realizacje

Zdjęcia, które widzisz, wykonaliśmy podczas montażu okien Iglo Energy. Dzięki nim możesz zwrócić uwagę na detale i dowiedzieć się, jak powinny wyglądać okna po poprawnym zamontowaniu. Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6