Zurück zu: Okna

Okna Iglo 5

Iglo 5 - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo 5

od 156,81 zł + VAT

Iglo 5 to najpopularniejsze i najczęściej wybierane okna firmy Drutex. To wyjątkowa konstrukcja. Świetne parametry izolacyjne, dźwiękoszczelność, bezpieczeństwo oraz wysoka trwałość są najważniejszymi cechami Drutex Iglo 5. Chwalone za świeży i ponadczasowy design. Nie boimy się powiedzieć, że w aktualnej odsłonie są niemal idealne.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 797 974 411

Formularz kontaktowy

Iglo 5 - doskonały wybór na lata!

Iglo 5 to model okien cechujący się doskonałymi możliwościami izolacyjnymi. Dzięki zastosowaniu profili autorskiego projektu, prostej budowie konstrukcji i dodatkowemu uszczelnieniu EPDM są jedną z najoszczędniejszych propozycji na rynku. Szyby zastosowane w tym modelu osiągają współczynnik przenikania ciepła w granicach Ug = 0,3-1,0 W/(m2K) co stanowi doskonały wynik. Okna Iglo 5 mogą być stosowane w domach energooszczędnych i konstrukcjach pasywnych.

Odpoczynek w ciszy

Właściwości tego modelu docenią szczególnie mieszkańcy dużych miast, gdzie hałas nigdy nie zanika, utrudniając tym samym efektywny odpoczynek i skupienie. Poziom izolacyjności akustycznej mieści się w przedziale 34-46 dB - to natężenie dźwięku obecne w dużym biurze. Dzięki zamontowaniu Iglo 5 we wnętrzu zapanuje cisza niezbędna do pracy i nauki. Stopień izolacji można dopasować do własnych potrzeb - wystarczy dobrać odpowiedni pakiet szybowy w czasie konfigurowania własnego wariantu. Stosowane w tym modelu okucia firmy MACO to najwyższy standard w dziedzinie ochrony antywłamaniowej. Zaprojektowanie specjalnie dla Iglo 5 profile i stalowe wzmocnienia oraz systemy antywłamaniowe tworzą skuteczną zaporę, dając domownikom spokojny sen. Stabilna konstrukcja zachowa swoją sztywność przez całe lata, a obsługa okien zawsze będzie łatwa i bezpieczna. Okna Iglo 5 są chętnie wybierane przez klientów z uwagi na bardzo rozsądną cenę oraz ponadprzeciętne parametry izolacyjne. Na uwagę zasługuje też wysoka trwałość i jakość materiałów, z których są produkowane. Okna Iglo 5 objęte są pięcioletnią gwarancją producenta.

Skonfiguruj okna online!

Wiemy, że remonty bywają niespotykanie czasochłonne. Ilość decyzji, które musisz podjąć może, przytłaczać, a ciągłe wizyty w sklepach wydają się nie mieć końca. Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy dedykowane narzędzie - konfigurator okien online. To proste narzędzie, dzięki któremu wprowadzisz do gotowych modeli modyfikacje, wybierzesz odpowiadające Ci kolory i sposoby wykończenia. Cały czas udoskonalamy nasz konfigurator, żeby korzystanie z niego było proste i szybkie. Jeśli któryś wybór okaże się trudny, a Ty nie będziesz wiedział, co lepiej sprawdzi się w Twoim domu - skontaktuj się z nami. Razem wypracujemy najlepsze rozwiązanie.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędność

Swoją popularność zdobyły dzięki niesamowitym zdolnościom izolacyjnym. Osiągany przez nie współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw = 0,6-1,1 W/(m2K) (w zależności od wariantu i zastosowanych szyb) to efekt pracy nad autorskim profilem i specjalnym uszczelnieniem EPDM.

Cisza w każdym domu

Okna Iglo 5 zapewniają doskonały komfort akustyczny. Izolacyjność akustyczna, określona na poziomie 34-46 dB, może być dowolnie regulowana przez wybranie odpowiedniego pakietu szyb. Poziom dźwiękochłonności dopasuj do swojej okolicy i indywidualnych potrzeb.

Bezpieczeństwo domowników

W przedstawionym modelu zastosowano solidne okucia MACO MULTI MATIC KS. Odpowiadają za sztywność i sprawność działania konstrukcji. Zapewniają bezproblemową obsługę przez długie lata i nie wymagają dodatkowej pielęgnacji i konserwacji. Zastosowane systemy antywłamaniowe i dodatkowe zabezpieczenia uniemożliwiają sforsowanie konstrukcji okien. Co ważne, konstrukcja okien Iglo 5 umożliwia zamontowanie elektronicznych systemów alarmowych.

Bogata kolorystyka

Wybierz spośród 43 kolorów palety RAL! Tylko od Ciebie zależy, czy Twoje okna przybiorą barwę wesołej zieleni, szlachetną purpurę czy zachowawcze, ale zawsze eleganckie - szarość lub biel. Dzięki konfiguratorowi okien online proces decyzyjny jeszcze nigdy nie był tak wygodny.

Trwałość i atrakcyjna cena

Produkty Drutex są zaprojektowane w taki sposób, by bez żadnego problemu znosić próbę czasu. Poszczególne elementy zawsze wykonywane są przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Rewelacyjna cena okien Iglo 5 jest ich ogromną zaletą. Dzięki dużej skali sprzedaży, koszty produkcji zostały skutecznie obniżone, co pozwoliło na opracowanie świetnego produktu o niezmienionej trwałości.

5 lat gwarancji

Okna firmy Drutex objęte są pięcioletnią gwarancją producenta. W razie jakichkolwiek kłopotów czy awarii wystarczy jeden telefon, aby na miejscu zjawiła się ekipa techników, którzy dokonają niezbędnych napraw.

Kolor

Okna Iglo 5 występują w 43 kolorach palety RAL. Wybór barwy i wykończenia zależy tylko od Ciebie. Nadaj im własny charakter i dopasuj do swojej wymarzonej aranżacji. Kliknij kwadracik z wybranym przez Ciebie kolorem i sprawdź, jak okna Iglo 5 będą prezentować się w takiej odsłonie.

Biały Light black Cardinal Platinum Crown Platinum Kremowy Szary Antracyt Ciemny czerwony Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Winchester Szary kwarcytowy Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Betonowy szary Dąb bielony Mahoń

Realizacje

Zobacz, jak okna Drutex Iglo 5 spisują się praktyce! Znajdziesz tutaj zdjęcia naszych realizacji na terenie całego kraju.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6