Zurück zu: Okna

Okna Iglo 5 Classic

Iglo 5 Classic - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo 5 Classic

od 156,81 zł + VAT

Drutex Iglo 5 Classic to jedne z najczęściej wybieranych okien polskiego producenta. To także jedna z najbardziej uniwersalnych konstrukcji, która znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, ale również w biurach, urzędach i szkołach. Fenomenalne parametry izolacyjne i wykorzystanie materiałów o bezkompromisowej jakości pomoże ograniczyć wysokość rachunków za ogrzewanie.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 797 974 411

Formularz kontaktowy

Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie energooszczędności

Iglo 5 Classic to doskonałe połączenie świetnych parametrów i niskiej ceny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, jak autorskie, wielokomorowe konstrukcje profili oraz pakiety szybowe o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła możesz znacznie ograniczyć wysokość rachunków za ogrzewanie i przyczynić się poprawy stanu środowiska naturalnego. Dodatkowe uszczelnienie EPDM oraz możliwość zastosowania wzmocnień konstrukcyjnych z włókna szklanego dodatkowo podnosi izolacyjność termiczną okna.

Uniwersalny i ponadczasowy design

Podczas tworzenia modelu Iglo 5 Classic projektanci Drutex chcieli stworzyć okna o klasycznej stylistyce, aby ich urok pozostał ponadczasowy, a klienci byli zadowoleni ze swojego wyboru nie tylko ze względów technicznych i przez świetne osiągi, ale także z uwagi na doskonały design dopasowany do aranżacji wnętrza i wyglądu zewnętrznego domu. Iglo 5 Classic to zaokrąglone kształty i prosta, minimalistyczna forma, która każdemu przypadnie do gustu.

Drutex - lider jakości

Przez 35 lat działalności na niemal wszystkich rynkach Europy marka Drutex zdążyła zgromadzić wokół swoich produktów grono zwolenników liczące tysiące osób. Klienci zwracają uwagę na wysoką jakość wykonania, poświęcenie uwagi najdrobniejszym detalom i długą żywotność okien Drutex. Liczba zadowolonych użytkowników jest dla nas najlepszą rekomendacją!

Użyj konfiguratora okien online!

W trosce o Twoją wygodę i oszczędność czasu stworzyliśmy proste i intuicyjne narzędzie, z którego możesz skorzystać w każdej chwili. Konfigurator okien, drzwi i rolet to najszybsza droga do zamówienia własnych okien i idealny sposób dokonania świadomego i przemyślanego wyboru. Kliknij żółty przycisk znajdujący się na naszej stronie i wybierz model, konfigurację, kierunek i sposób otwierania okien. Dobierz odpowiedni pakiet szybowy dostosowany do Twoich wymagań i dodaj standardowe lub indywidualne rozwiązania w dziedzinie okuć i zabezpieczeń. W każdym kroku spotkasz się z podpowiedziami i grafikami, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami, nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędność

Wielokomorowe profile, dodatkowe systemy uszczelnień i dopracowywane przez lata pakiety szybowe sprawiają, że okna Iglo 5 Classic to doskonała propozycja dla osób, które chcą mieć wkład w ratowanie środowiska naturalnego oraz ograniczyć swoje opłaty za ogrzewanie.

Komfort akustyczny

Życie w biegu i codzienny nawał pracy generują ogromne ilości hałasu. Wszechobecny szum utrudnia skupienie i odpoczynek. Okna Iglo 5 Classic pomogą Ci ograniczyć ilość docierającego do wnętrza dźwięku i wreszcie zaznać ciszy. Żeby zapewnić sobie i swojej rodzinie lub współpracownikom jeszcze więcej spokoju, zdecyduj się na specjalny pakiet szybowy o podwyższonej izolacyjności akustycznej.

Własna konfiguracja

Nasze okna możesz dopasować do wymagań swojego domu i własnych preferencji. Oprócz rozmiaru wybierz także rodzaj i właściwości szyb, konstrukcję ramki czy kształt i kolor skrzydła. Z pewnością zaskoczy Cię ilość modyfikacji, których możesz dokonać.

Paleta kolorów

Dzięki zastosowaniu folii Renolit model Iglo 5 Classic występuje w 43 różnych kolorach i dekorach. Pozwoli Ci to dopasować wygląd swoich okien do planowanej lub obecnej aranżacji. Kolor bez problemu zniesie próbę czasu, pomimo występowania takich warunków jak mróz, deszcz i śnieg. Nie odbarwi się i nie wyblaknie.

Izolacyjność akustyczna

Czujesz się przemęczony i rozdrażniony nawet we własnym domu? Czy dobiegający z ulicy szum samochodów, tramwajów i głośnych rozmów nie pozwala Ci się zrelaksować? Wybierz okna Iglo 5 Classic z pakietem szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej. To doskonały wybór dla mieszkań w centrach miast i biur oraz szkół, gdzie spokój i cisza są towarem deficytowym.

Bezpieczeństwo

Mocne okucia i liczne systemy antywłamaniowe czuwają nad Twoim spokojnym snem. Rozwiązania zastosowane w oknach Iglo 5 Classic uplasowały ten model w wysokiej klasie zabezpieczeń antywłamaniowych RC 2 oraz RC 2N.

Niska cena

Dzięki ogromnej skali produkcji i dobrze zaprojektowanym procesom logistycznym firma Drutex może znacznie ograniczyć koszty i wydatki, by cena zaproponowana klientowi była wyjątkowo atrakcyjna. Nie musisz się jednak obawiać o niższą jakość czy gorsze parametry.

Kolor

Okna Iglo 5 Classic występują w szerokiej palecie kolorystycznej, obejmującej 43 różne odcienie! Kliknij kwadracik z interesującym Cię kolorem, a model okna widoczny obok zmieni swój wygląd. Wykorzystanie folii Renolit do nadawania koloru produktom Drutex okazało się strzałem w dziesiątkę! To materiał odporny na żółknięcie i odbarwienia. Kolory uzyskane w ten sposób nie zmieniają swojego odcieniu nawet w przypadku występowania bardzo wysokich lub ekstremalnie niskich temperatur.

Biały Czarny

Realizacje

W tym miejscu zamieszczamy zdjęcia naszych ostatnich realizacji. Sprawdź, jak okna Drutex wyglądają po wykonanym montażu. Zwróć uwagę na precyzję osadzenia konstrukcji w ścianie. Masz pytania dotyczące tego procesu? Skontaktuj się z nami!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6