Bramy uchylne Wiśniowski – podstawowe informacje

Bramy uchylne podstawowe informacje Wiśniowski Kamień pomorskiBramy uchylne Wiśniowski to często wybierany rodzaj bram garażowych. Inna, spotykana nazwa tych bram to bramy podnoszone. Ich otwieranie polega na ręcznym uniesieniu skrzydła bramy do góry. Wysuwa się ona przed budynek, a następnie przesuwa się pod sufit garażu. W związku z tym, do jej otworzenia potrzeba wolnego miejsca na podjeździe. Dlatego samochód powinien stać w odległości minimum 1,5 m od wjazdu. Do niezawodnego działania bramy wykorzystano nieskomplikowane rozwiązania mechaniczne.

W bramach uchylnych firmy Wiśniowski skrzydło wykonane może być z dwóch rodzajów blach: blachy stalowej ocynkowanej perforowanej, bądź też z blachy stalowej ocynkowanej, której układ wypełnienia może być pionowy, poziomy lub skośny. Bramy te wyposażono w:

  • łożyskowane rolki – zapewniają długoletnią i cichą pracę
  • dwupunktowe ryglowanie – chroni przed włamaniem
  • układ sprężyn – wspomaga podnoszenie i opuszczanie skrzydła bramy
  • sprężyny są w tulejach – zabezpieczenie przed np. zatrzaśnięciem palców

Oczywiście istnieje również możliwość zamówienia bramy uchylnej firmy Wiśniowski w wersji z ociepleniem, co zdecydowanie poprawia izolacyjność cieplną garażu. Bramy te dostępne są w wielu kolorach i wzorach.

Bramy uchylne Wiśniowski to doskonały wybór, który posłuży przez długie lata. W naszym salonie w Kamieniu Pomorskim, czekają na Państwa specjaliści, którzy przedstawią szczegółowe informacje zarówno na temat bram uchylnych, jak i pozostałych typów bram garażowych Wiśniowski.