Bramy segmentowe Wiśniowski

Atuty bram segmentowych Wiśniowski Świnoujście

W dzisiejszych czasach, jeżeli chodzi o wybór bram garażowych, dużą popularnością cieszą się bramy segmentowe. Wynika to z tego, że użytkowanie ich jest bardzo wygodne i posiada wiele zalet. Ich montaż zalecamy szczególnie w garażach ocieplanych oraz w garażach, które są częścią domu.

Otwierając bramę segmentową, przesuwa się ona po prowadnicach w górę, pod strop garażu. Zarówno podczas otwierania, jak i zamykania jej, nie potrzebujemy dodatkowego wolnego miejsca przed garażem, ani w jego wnętrzu. Jest to bardzo przydatne w sytuacjach, gdy ilość swobodnego miejsca w garażu oraz na podjeździe, jest ograniczona. Dzięki temu, że montaż bramy wykonywany jest od wewnętrznej strony, nadproże nad wjazdem do garażu może mieć dowolny kształt – na przykład łuku. Bramy segmentowe wyposażono w napęd. W przypadku bram Wiśniowskiego jest to napęd nowej generacji – METRO. Producent zadbał również o każdy szczegół, aby brama była bezpieczna.

Duża ilość uszczelnień stosowanych w tego typu bramach pomaga zachować świetną izolację termiczną. Współczynnik przenikania ciepła jest w nich zdecydowanie niższy niż w pozostałych rodzajach bram garażowych. W bramach segmentowych Wiśniowskiego jego wartość wynosi 0,33 W/m2K.  Jest to najlepszy dowód na to, że te bramy to świetny wybór do garaży w domach energooszczędnych. Szeroka gama kolorystyczna i bogaty wybór wzorów oraz wykończeń gwarantuje idealne dopasowanie bramy do pozostałej części budynku.

Bramy segmentowe firmy Wiśniowski to nowoczesna technika oraz wysoka jakość. Producent proponuje trzy modele tego typu bram: PRIME, UniTherm, UniPro. W naszym salonie w Kamieniu Pomorskim, czekają na Państwa eksperci, którzy odpowiedzą na pytania oraz przedstawią szczegóły oferty.