Brama roletowa Wiśniowski- informacje

Bramy roletowe informacje Wiśniowski Kamień Pomorski

Wybór bramy garażowej to decyzja długoterminowa. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się ze wszystkimi rodzajami bram. Z poprzedniego artykułu można dowiedzieć się więcej o bramach segmentowych, natomiast w tym artykule przedstawiamy podstawowe informacje na temat bram roletowych. Inne ich nazwy to rolowane, bądź żaluzjowe. Brama roletowa wyglądem i zasadą działania przypomina rolety okienne.

Brama roletowa zajmuje mało miejsca, dlatego polecana jest zwłaszcza do garaży, w których cenna jest każda wolna przestrzeń. Po otwarciu bramy, mieści się ona w skrzynce zamontowanej nad wjazdem do garażu. Podnosi się ona w linii prostej do góry, dzięki czemu nie potrzebuje do tej czynności dodatkowego miejsca ani w środku garażu ani bezpośrednio przed nim. Sposób montażu umożliwia również dowolny kształt nadproża – np. łukowe. Profile aluminiowe, z których ją wykonano, są odporne na korozję. Zabezpieczono ją także przed otworzeniem jej z zewnątrz, przez włamywaczy. Producent Wiśniowski zadbał o to, aby jej użytkowanie było wyjątkowo bezpieczne. Wyposażono ją również w napęd, dzięki któremu jej użytkowanie staje się bardzo komfortowe. Oczywiście istnieje możliwość ręcznego otwierania bramy w szczególnych sytuacjach, takich jak brak prądu. Istnieje możliwość wyboru wzoru i koloru bramy, tak aby dopasować jej wygląd z pozostałymi elementami wykończenia domu.

W salonie w Kamieniu Pomorskim czekają na Państwa eksperci, którzy przedstawią Państwu ofertę bram garażowych firmy Wiśniowski i pomogą dokonać właściwego wyboru na długie lata.